$43.87
$75.20
Compare Price
You save
$31.33
(42%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Koala Kare Products 1063-KIT Refresh Kit F/ Kb100 01/05st
Item:
#1178435
Technical details
| Manufacturer | Koala Kare Products |
|---|---|
| Model Number | 1063-KIT |
| Manufacturer Part # | 1063-KIT |
| Height | 3" |
| Width | 8" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Koala Kare Products 1063-KIT Refresh Kit F/ Kb100 01/05st
$43.87
$75.20
You save
$31.33
(42%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Koala Kare Products 1063-KIT Refresh Kit F/ Kb100 01/05st