Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne 21-162 Royal Series Spring For Pre Rinse
Item:
#1499440
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 21-162 |
| Manufacturer Part # | 21-162 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 21.25" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 21-162 Royal Series Spring For Pre Rinse
