Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne 21-192L Royal Series Mounting Kit (2) 90 Degree
Item:
#1499442
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 21-192L |
| Manufacturer Part # | 21-192L |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne 21-192L Royal Series Mounting Kit (2) 90 Degree
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 21-192L Royal Series Mounting Kit (2) 90 Degree