$36.30
$58.25
Compare Price
You save
$21.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne 21-300L Valve Repair Kit W/handl Low Lead
Item:
#1330785
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 21-300L |
| Manufacturer Part # | 21-300L |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne 21-300L Valve Repair Kit W/handl Low Lead
$36.30
$58.25
You save
$21.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 21-300L Valve Repair Kit W/handl Low Lead
