$17.65
$20.50
Compare Price
You save
$2.85
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 23-118
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Krowne 23-118 Drain Kit For Ice Bins Without Cold Plat
Rated 4.0 out of 5 stars
1 Review
Item:
#1499386
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 23-118 |
| Manufacturer Part # | 23-118 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne 23-118 Drain Kit For Ice Bins Without Cold Plat
$17.65
$20.50
You save
$2.85
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 23-118 Drain Kit For Ice Bins Without Cold Plat
