$20.87
$23.03
Compare Price
You save
$2.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 23-120
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Krowne 23-120 1 1/4" Nickel Plated New Style Krowne Dr
Item:
#1499387
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 23-120 |
| Manufacturer Part # | 23-120 |
| Height | 1.85" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne 23-120 1 1/4" Nickel Plated New Style Krowne Dr
$20.87
$23.03
You save
$2.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 23-120 1 1/4" Nickel Plated New Style Krowne Dr
