$85.99/{}
$138.00
Compare Price
You save
$52.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne 28-107S Caster 4" Universal Plat
Item:
#1891492
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 28-107S |
| Manufacturer Part # | 28-107S |
| Height | 7.75" |
| Width | 10" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne 28-107S Caster 4" Universal Plat
$85.99/{}
$138.00
You save
$52.01
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 28-107S Caster 4" Universal Plat