Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne 28-124S Set Of 1 1/2" Stem Caster With 5" Lockin
Item:
#1499459
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | 28-124S |
| Manufacturer Part # | 28-124S |
| Height | 6.2" |
| Width | 9" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 9.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne 28-124S Set Of 1 1/2" Stem Caster With 5" Lockin
About this item
Product Details
Product Details
Krowne 28-124S Set Of 1 1/2" Stem Caster With 5" Lockin
