$46.69
$74.93
Compare Price
You save
$28.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne BC-553 Compatable Gasket Fits Krowne
Item:
#2229615
Technical details
| Fits with Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | BC-553 |
| Manufacturer Part # | BC-553 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 21" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Krowne BC-553 Compatable Gasket Fits Krowne
$46.69
$74.93
You save
$28.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne BC-553 Compatable Gasket Fits Krowne