Free Shipping
Free Shipping
$1,086.10
$1,743.00
Compare Price
You save
$656.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne D2712 Drop In Ice Bin
Item:
#1910717
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | D2712 |
| Manufacturer Part # | D2712 |
| Height | 12" |
| Width | 27" |
| Depth | 20" |
| Weight | 60.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne D2712 Drop In Ice Bin
$1,086.10
$1,743.00
You save
$656.90
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne D2712 Drop In Ice Bin