$20.14
$22.22
Compare Price
You save
$2.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne GW-1313 Modeled Drain Tee
Item:
#1499463
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | GW-1313 |
| Manufacturer Part # | GW-1313 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne GW-1313 Modeled Drain Tee
$20.14
$22.22
You save
$2.08
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne GW-1313 Modeled Drain Tee
