$7.25
$8.00
Compare Price
You save
$0.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne KR-SEATS Set Of 2 Seats For Faucets
Item:
#1499397
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | KR-SEATS |
| Manufacturer Part # | KR-SEATS |
| Height | 2" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne KR-SEATS Set Of 2 Seats For Faucets
$7.25
$8.00
You save
$0.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne KR-SEATS Set Of 2 Seats For Faucets