Delivery to:
This item cannot be returned.
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Krowne KR19-6SH Royal Series Underbar Soda Gun Holder 6"W X 19"D Fits All Wunder-Bar® & Schroeder® Soda Guns & Manifolds
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | KR19-6SH |
| Manufacturer Part # | KR19-6SH |
| Type | Soda Gun Holder |
| Height | 20" |
| Width | 6" |
| Depth | 19" |
| Weight | 28 lbs |
| UPC | 822196887728 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
