$256.73
$412.00
Compare Price
You save
$155.27
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne MB-SC Ice Bin Sliding Cover Used For Mb 1830
Item:
#1910077
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | MB-SC |
| Manufacturer Part # | MB-SC |
| Height | 0.5" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 30" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne MB-SC Ice Bin Sliding Cover Used For Mb 1830
$256.73
$412.00
You save
$155.27
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne MB-SC Ice Bin Sliding Cover Used For Mb 1830