$244.72
$288.00
Compare Price
You save
$43.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Krowne S7548K Royal Series 3/4" Stationary Gas Connect
Item:
#1499407
Technical details
| Manufacturer | Krowne |
|---|---|
| Model Number | S7548K |
| Manufacturer Part # | S7548K |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Krowne S7548K Royal Series 3/4" Stationary Gas Connect
$244.72
$288.00
You save
$43.28
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Krowne S7548K Royal Series 3/4" Stationary Gas Connect