Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A.2.014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines A.2.014 Mistral Inlet Manifold
Item:
#1499482
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | A.2.014 |
| Manufacturer Part # | A.2.014 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines A.2.014 Mistral Inlet Manifold
$167.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines A.2.014 Mistral Inlet Manifold