Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other A.5.079
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines A.5.079 Double S/s Portafilter With Fixed Spout
Item:
#1498376
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | A.5.079 |
| Manufacturer Part # | A.5.079 |
| Height | 3.15" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines A.5.079 Double S/s Portafilter With Fixed Spout
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines A.5.079 Double S/s Portafilter With Fixed Spout
