Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines B.2.004 Solenoid Valve Assembly 9 0 (.02)
Item:
#1837637
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | B.2.004 |
| Manufacturer Part # | B.2.004 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines B.2.004 Solenoid Valve Assembly 9 0 (.02)
$269.70
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines B.2.004 Solenoid Valve Assembly 9 0 (.02)