Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines B.3.001 Ptfe Seal For Anti Suction Valve
Item:
#1499541
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | B.3.001 |
| Manufacturer Part # | B.3.001 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines B.3.001 Ptfe Seal For Anti Suction Valve
$2.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines B.3.001 Ptfe Seal For Anti Suction Valve
