Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other H.1.006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines H.1.006 O Ring 1.78 X 6.07 Viton
Item:
#1499546
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | H.1.006 |
| Manufacturer Part # | H.1.006 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines H.1.006 O Ring 1.78 X 6.07 Viton
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines H.1.006 O Ring 1.78 X 6.07 Viton
