Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L053/1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines L053/1 Fitting Solenoid Valve R1/8m R1/4m T
Item:
#1499553
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | L053/1 |
| Manufacturer Part # | L053/1 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines L053/1 Fitting Solenoid Valve R1/8m R1/4m T
$8.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines L053/1 Fitting Solenoid Valve R1/8m R1/4m T
