Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L113
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines L113 Portafilter Spring
Item:
#1499560
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | L113 |
| Manufacturer Part # | L113 |
| Height | 0.3" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines L113 Portafilter Spring
$1.95
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines L113 Portafilter Spring
