Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L192
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines L192 Swivel Steam Wand Vacuum Breaker Linea
Item:
#1499569
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | L192 |
| Manufacturer Part # | L192 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines L192 Swivel Steam Wand Vacuum Breaker Linea
$42.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines L192 Swivel Steam Wand Vacuum Breaker Linea
