Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines MZ_3001 6/8mm Portafilter Gasket Conical Group Head
Item:
#1824231
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | MZ_3001 |
| Manufacturer Part # | MZ_3001 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines MZ_3001 6/8mm Portafilter Gasket Conical Group Head
$5.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines MZ_3001 6/8mm Portafilter Gasket Conical Group Head




