Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines P-0017-02 Modbar Solenoid Valve 3 Way Pour Over O
Item:
#1498040
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | P-0017-02 |
| Manufacturer Part # | P-0017-02 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines P-0017-02 Modbar Solenoid Valve 3 Way Pour Over O
$719.21
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines P-0017-02 Modbar Solenoid Valve 3 Way Pour Over O