Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SA210.K
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines SA210.K Rebuild Kit For Strada Steam Or Hot Wate
Item:
#1499579
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | SA210.K |
| Manufacturer Part # | SA210.K |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines SA210.K Rebuild Kit For Strada Steam Or Hot Wate
$52.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines SA210.K Rebuild Kit For Strada Steam Or Hot Wate
