Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
La Marzocco Espresso Machines T.1.012.3 3gr Mp Discharge Tube For Gb5/fb80
Item:
#1499497
Technical details
| Manufacturer | La Marzocco Espresso Machines |
|---|---|
| Model Number | T.1.012.3 |
| Manufacturer Part # | T.1.012.3 |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 26" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
La Marzocco Espresso Machines T.1.012.3 3gr Mp Discharge Tube For Gb5/fb80
$241.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
La Marzocco Espresso Machines T.1.012.3 3gr Mp Discharge Tube For Gb5/fb80