$109.39
$173.00
Compare Price
You save
$63.61
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Manufacturer | Lainox |
|---|---|
| Model Number | ICFX01 |
| Manufacturer Part # | ICFX01 |
| Type | Filter |
| Height | 0.4" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 1.1 lbs |
Lainox ICFX01 Fat Filter
$109.39
$173.00
You save
$63.61
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lainox, ICFX01, Fat filter
