$52.49
$83.00
Compare Price
You save
$30.51
(37%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lainox T1102 Container Pan 12" X 20" (1/1 GN) 0.79" (20mm) Deep
Item:
#838839
Technical details
| Manufacturer | Lainox |
|---|---|
| Model Number | T1102 |
| Manufacturer Part # | T1102 |
| Depth | 3/4" - 1-1/4" |
| Style | Solid |
| Gauge | Unspecified |
| Size | GN, 1/1 |
| Height | 0.8" |
| Width | 20.9" |
| Depth | 12.8" |
Lainox T1102 Container Pan 12" X 20" (1/1 GN) 0.79" (20mm) Deep
$52.49
$83.00
You save
$30.51
(37%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lainox, T1102, Container Pan, 12" x 20" (1/1 GN), 0.79" (20mm) deep, stainless steel
