$256.10
$299.00
Compare Price
You save
$42.90
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 08606
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 08606 Rep Cett 5" Ss Ureth Stm Castr
Item:
#1499587
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 08606 |
| Manufacturer Part # | 08606 |
| Height | 2.75" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lakeside 08606 Rep Cett 5" Ss Ureth Stm Castr
$256.10
$299.00
You save
$42.90
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 08606 Rep Cett 5" Ss Ureth Stm Castr
