$271.51
$317.00
Compare Price
You save
$45.49
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 08654
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 08654 Rep 8" Urth.rigd Caster Bnqt Car
Item:
#1499588
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 08654 |
| Manufacturer Part # | 08654 |
| Height | 4" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 14.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lakeside 08654 Rep 8" Urth.rigd Caster Bnqt Car
$271.51
$317.00
You save
$45.49
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 08654 Rep 8" Urth.rigd Caster Bnqt Car