Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 09127
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 09127 Rep 4" Stem Cast W/brake '715'
Item:
#1499513
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 09127 |
| Manufacturer Part # | 09127 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 09127 Rep 4" Stem Cast W/brake '715'
