Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 09339
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 09339 Rep Cett Latch Spring
Item:
#1499596
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 09339 |
| Manufacturer Part # | 09339 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 09339 Rep Cett Latch Spring
