Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 09393
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 09393 Rep 2510/12 Caster Inserts 4 Pk
Item:
#1499598
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 09393 |
| Manufacturer Part # | 09393 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 09393 Rep 2510/12 Caster Inserts 4 Pk
