$452.23
$528.00
Compare Price
You save
$75.77
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 09965
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 09965 Rep Pwr Crd Cbnt Levelers
Item:
#1499608
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 09965 |
| Manufacturer Part # | 09965 |
| Height | 3.55" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 2.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lakeside 09965 Rep Pwr Crd Cbnt Levelers
$452.23
$528.00
You save
$75.77
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 09965 Rep Pwr Crd Cbnt Levelers
