$152.95
$180.00
Compare Price
You save
$27.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Only 7 Available order soon!
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 211631 WADE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 211631 WADE 4 5/8" Wade Floor Drain Cover Round 4" Centers
Item:
#1132831
25+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 211631 WADE |
| Manufacturer Part # | 211631 WADE |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lakeside 211631 WADE 4 5/8" Wade Floor Drain Cover Round 4" Centers
$152.95
$180.00
You save
$27.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 211631 WADE 4 5/8" Wade Floor Drain Cover Round 4" Centers
