$188.43
$220.00
Compare Price
You save
$31.57
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lakeside .
- Authorized Lakeside dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lakeside 29892
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lakeside 29892 Repl Power Switch For 7500/1/2
Item:
#1827307
Technical details
| Manufacturer | Lakeside |
|---|---|
| Model Number | 29892 |
| Manufacturer Part # | 29892 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lakeside 29892 Repl Power Switch For 7500/1/2
$188.43
$220.00
You save
$31.57
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lakeside 29892 Repl Power Switch For 7500/1/2
