Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 200126
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 200126 Wash Column 031 Rif.5
Item:
#1498045
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 200126 |
| Manufacturer Part # | 200126 |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lamber 200126 Wash Column 031 Rif.5
$38.74
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 200126 Wash Column 031 Rif.5