Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 201486
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 201486 New Wash Column For L21
Item:
#1499734
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 201486 |
| Manufacturer Part # | 201486 |
| Height | 2.7" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 201486 New Wash Column For L21
