Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 300025 Simple Solenoid Valve 329069
Item:
#1499647
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 300025 |
| Manufacturer Part # | 300025 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lamber 300025 Simple Solenoid Valve 329069
$81.80
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 300025 Simple Solenoid Valve 329069