Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 300415
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 300415 Terminal Board Fv110/800 40a U
Item:
#1499745
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 300415 |
| Manufacturer Part # | 300415 |
| Height | 1" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 300415 Terminal Board Fv110/800 40a U
