Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 500017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 500017 Door Handle 180m6avp
Item:
#1499651
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 500017 |
| Manufacturer Part # | 500017 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 104 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lamber 500017 Door Handle 180m6avp
$59.67
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 500017 Door Handle 180m6avp