Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 500071
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 500071 Injection Rotor For Detergent
Item:
#1499750
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 500071 |
| Manufacturer Part # | 500071 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lamber 500071 Injection Rotor For Detergent
$68.89
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 500071 Injection Rotor For Detergent
