Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 500091
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 500091 Detergent Injector Brass Nut P
Item:
#1499653
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 500091 |
| Manufacturer Part # | 500091 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 500091 Detergent Injector Brass Nut P
