Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 800109
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lamber 800109 Brass Spacer For Hood M8x16x31
Item:
#1499754
Technical details
| Manufacturer | Lamber |
|---|---|
| Model Number | 800109 |
| Manufacturer Part # | 800109 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lamber 800109 Brass Spacer For Hood M8x16x31
$11.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lamber 800109 Brass Spacer For Hood M8x16x31