Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 01-2128/01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 01-2128/01 U Bend Ss 3/8 Barb W/ 3/8 Barb
Item:
#1499676
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 01-2128/01 |
| Manufacturer Part # | 01-2128/01 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 01-2128/01 U Bend Ss 3/8 Barb W/ 3/8 Barb
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 01-2128/01 U Bend Ss 3/8 Barb W/ 3/8 Barb
