Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 05-0017 Washer Seal Flr Nylon 3/8(5/8)
Item:
#1499694
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 05-0017 |
| Manufacturer Part # | 05-0017 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 05-0017 Washer Seal Flr Nylon 3/8(5/8)
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 05-0017 Washer Seal Flr Nylon 3/8(5/8)
