Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 05-0928/02 Trap Door Ibd
Item:
#1837671
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 05-0928/02 |
| Manufacturer Part # | 05-0928/02 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 05-0928/02 Trap Door Ibd
$4.23
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 05-0928/02 Trap Door Ibd