Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 05-1612
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 05-1612 Fitting Fs Nozzle
Item:
#1499699
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 05-1612 |
| Manufacturer Part # | 05-1612 |
| Height | 2.95" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 05-1612 Fitting Fs Nozzle
$4.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 05-1612 Fitting Fs Nozzle
