Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 07-0434
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Lancer Juice Machines 07-0434 Clamp Hose Stepless 16700012 1
Item:
#1498774
Technical details
| Manufacturer | Lancer Juice Machines |
|---|---|
| Model Number | 07-0434 |
| Manufacturer Part # | 07-0434 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Lancer Juice Machines 07-0434 Clamp Hose Stepless 16700012 1
About this item
Product Details
Product Details
Lancer Juice Machines 07-0434 Clamp Hose Stepless 16700012 1
